UAH
  • EUR
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–15:00

0
Мій кошик

Закінчення димоходу від виробника

Закінчення димоходу, також відоме як кінець димоходу та є останнім елементом димоходної системи, яка виходить з будівлі та відводить використані гази у повітря. Закінчення димоходу розміщується на оптимальній висоті, щоб забезпечити ефективне відведення використаних газів з будівлі.

Воно може мати спеціальну форму або елементи, такі як грибок, флюгер, дефлектор, конус або іскрогасник. Кожен елемент закінчення димоходу має свої певні функції, які допомагають захистити систему від зворотньої тяги, впливів вітру або іскр які можуть вилітати з димохідної труби. Закінчення димоходу допомагає забезпечити належну роботу димоходної системи.

Купити можна на нашому сайті або прокунсультуватися з нашими менеджерами можна за телефонами:


Закінчення для димоходу – ключовий модуль системи відведення відпрацьованих газів, вкрай важливий для забезпечення безпеки, ефективності та довговічності опалювального контуру. Правильно підібраний і доступний за своєю вартістю модуль здатний покращити працездатність магістралі, запобігаючи низці потенційних проблем, пов'язаних із її експлуатацією.

Закінчення димоходу – особливості та призначення

Переважно закінчення димаря призначене для захисту внутрішньої частини димохідної системи від зовнішніх впливів, таких як дощ, сніг та вітер. Також воно сприяє правильному формуванню тяги, запобігаючи попаданню холодного повітря в димохід та зворотному викиду димових газів у приміщення. Крім того, конструкція закінчень димарів, що мають цілком недорогу ціну, часто обладнані спеціальними пристроями, такими як іскрогасники і вітрозахисні елементи, які покращують їх функціональність і безпеку використання. Якісні та правильно підібрані закінчення димоходів від виробника допомагають запобігти виникненню пожеж, пов'язаних з перегріванням димоходу або попаданням іскор на покрівлю та інші горючі матеріали.

Як вибрати закінчення димоходу – про що потрібно пам'ятати

Вибираючи закінчення димаря важливо враховувати такі аспекти:

  • Відповідність розмірам димаря. Закінчення має ідеально підходити до діаметру та форми вашого димаря.
  • Матеріал виготовлення. Вибирайте матеріал, стійкий до корозійних проявів та високих температур (наприклад, нержавіюча сталь).
  • Наявність вітрозахисту. Для запобігання зворотній тяги та покращення ефективності опалення.
  • Іскрогасник. Важливий елемент для запобігання займанню покрівлі та навколишніх матеріалів.
  • Стійкість до атмосферних впливів. Закінчення має витримувати вплив дощу, снігу та ультрафіолету.
  • Простота встановлення та обслуговування. Перевагу слід віддавати моделям, які легко монтуються та не потребують складного обслуговування.

Сьогодні замовити та купити підходяще закінчення димаря не складає труднощів. Виробники пропонують продукцію за вигідною ціною, про відправку якої можна домовитись у різні куточки України – Васильків, Київ, Львів, Рівне, Вінницю, Одесу, Дніпро, Ковель, Тернопіль, Черкаси та інші міста.

Вгору